MUNI/FR/0960/2017

Název: Příprava anglických kurzů Fundamentals of human anatomy and physiology 1 a Fundamentals of human anatomy and physiology 2 for humanists

Řešitel: Mgr. Martina Jančová, Ph.D.

Vytvoření AJ mutace předmětů Anatomie a fyziologie člověka 1 a 2 vyučovaných v bakalářském studijním oboru Přírodopis se zaměřením na vzdělávání. Volitelný kurz bude nabízen studentům libovolných oborů. Smyslem je posilování výuky v AJ v českém studijním programu, zvyšování odborných jazykových kompetencí absolventů a umožnění studentům cizincům absolvovat kurz s danou problematikou vhodně upravenou pro humanitní obory. Budou zakoupeny kvalitní studijní materiály. Cíl je plně v souladu s dlouhodobým záměrem MU.